Dom

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

profil firmy

 

Jiangsu Dilong Heavy Machinery Co., Ltd., jako członek Międzynarodowego Towarzystwa Technologii Bezwykopowych (ISTT) i Chińskiego Towarzystwa Technologii Bezwykopowych (CSTT), rozpoczął prace badawczo-rozwojowe bezwykopowe od 1998 r. Jest jedną z najwcześniejszych wyspecjalizowanych firm prywatnych w żadnym -dig rozwoju technologii i budowy w Chinach. Firma posiada własną filię inżynieryjną. Wszystkie rodzaje produktów są stosowane najpierw do naszych własnych projektów, a następnie centrum badawczo-rozwojowe powinno śledzić opinie z miejsca pracy i odpowiednio je ulepszać, wreszcie sprzedajemy produkt innym klientom.

Nasza maszyna została już sprzedana do Indii, Rosji, Indonezji, Wietnamu, Singapuru, Australii i innych krajów świata. Będziemy utrzymywać nasze zaangażowanie w jakość produktu, terminowe wsparcie techniczne i stałą obsługę, jak zawsze, a Twoje zamówienie będzie nowym początkiem naszej długoterminowej współpracy. Jednorazowa umowa to tylko prosta sprawa, ale długoterminowa obsługa świadczy o przyjaźni.

 

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Jiangsu Dilong Heavy Machinery Co., Ltd (Nanjing Dilong No-Dig Engineering Co., LTD) jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Technologii Bezcłowe (ISTT) i China Society for Trenchless Technology (CSTT), rozpoczęło badania aplikacji technologii bezwykopowej w 1996 roku i został zarejestrowany w 1998 roku. Jiangsu Dilong Heavy Machinery Co., Ltd jest najwcześniejszą wyspecjalizowaną prywatną firmą zajmującą się technologiami bezwykopowymi i budową w Chinach.

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : DILONG

Ilość pracowników : 250~300

Coroczne wyprzedaże : 20000000-25000000

Rok założenia : 1998

pc Export : 40% - 50%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Horizontal Directional Drilling Machine na sprzedaż dobra jakość Horizontal Directional Drilling Machine na sprzedaż dobra jakość Horizontal Directional Drilling Machine na sprzedaż